4
5 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
ברק מעליות בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תחומי פעילות

 

אחזקה ושירותים

 
ברק מעליות מציעה מגוון רחב של שירותי אחזקה שוטפת למעליות ופתרונות לכל סוגי התקלות. חשוב לדעת כי משרד העבודה מחייב בבדיקות תקופתיות וטיפולים, הנקבעים לפי סוג המעלית . באמצעות שירותיה, חברת ברק מעליות מבטיחה את ביטחון הנוסעים וכמובן את הפעילות השוטפת של המעליות, תוך צמצום ומניעת תקלות פוטנציאליות.
 
תיקון מעליות במרכז
 

החברה מטפלת במעליות מכל הסוגים:

 
  • מעליות סטנדרטיות לבתי מגורים ומוסדות
  • מעליות הידראוליות, נוסעים ומשא
  • מעליות משא לעומסים גדולים
  • ועוד
 

תמיד לשירותכם

 
חברת ברק מעליות מעמידה לרשותכם מוקד שירות מקצועי, הכולל מוקדנים בעלי תודעת שירות גבוהה במיוחד, צוות טכנאים מוכשר ומיומן הפרוס באיזור המרכז והסביבה. כולם ערוכים על מנת לספק פתרונות מהירים ויעילים בכל שעה שהיא. השירות כולל חילוץ ממעליות 24 שעות ביממה, ללא תשלום נוסף.
 

התקנת לחצן מצוקה

 
ברק מעליות מתקינה לחצני מצוקה / טלפונים בתוך מעליות, אשר מחוברים למוקד מאויש וזמין הפועל מסביב לשעון. שימוש בלחצן או בטלפון מאפשר לפנות ישירות, מתוך המעלית, למוקד ברק מעליות, ללא כל תלות בקליטה סלולרית או בדיירים אחרים! התקשרו ותקבלו בזמן אמת ובכל עת מענה אנושי, מקצועי, תומך ומרגיע, שיזמן אליכם טכנאי תורן ולא ישאיר אתכם לבד לרגע!
 
התקנת לחצן מצוקה באיזור ראשון לציון
 

שיפוץ ושדרוג מעליות

 
חברת ברק מעליות מספקת שירותי שיפוץ, שדרוג, תיקון מעליות והסבת מעליות ישנות למעליות ממוחשבות, לשביעות רצונכם המלאה. במעליות ישנות יש סבירות גבוהה יותר לתקלות עקב התיישנות ובלאי טבעי של החלקים, גם אם המעליות מתוחזקות כראוי. טכנאי ברק מעליות ישמחו לעמוד לשירותכם, לבחון את המעלית ולבדוק מה דורש שיפוץ או החלפה, על מנת להבטיח את ביטחונכם ונוחותכם המלאים. הבדיקה נועדה גם כדי לוודא שההמעלית שלכם עומדת בדרישות משרד העבודה ובתקן הישראלי.
 
שיפוץ ושדרוג מעליות
 

דקורציה ותכנון

 
שיפוץ ושדרוג מעליות מתחלק לשניים: שיפוץ טכני ושיפוץ דקורטיבי:
שיפוץ טכני - נועד לשפר את בטיחותה וכמובן את פעילותה בשוטף. לרוב הוא מתבצע באמצעות החלפת חלקים כגון: לוח הפיקוד, מכונת ההרמה, לחצנים בתא ומחוצה לו, שיפוץ המנוע, התקנת מערכת האטה והאצה של המעלית, החלפת דלתות וכדומה.
שיפוץ דקורטיבי - נועד כדי לחדש את פנים תא המעלית ובכך לשדרג את ערך המבנה ואיכות החיים בו. שיפוץ דקורטיבי כולל היבטים שונים, כגון: צביעת דלתות ומשקופים, ציפוי התא, התקנת פנלים, מראות ופרזולים, חידוש הרצפה, תאורה, תקרות ופעולות נוספות בהתאם לדרישות הלקוח.
 
דקורציה ותכנון
 

תחומי פעילות נוספים

 
ברק מעליות מספקת לכם את כל השירותים הנלווים על מנת לספק לכם את המענה המושלם בתחום התמחותה. השירותים כוללים גם ייעוץ הנדסי, הפיכת מעלית רגילה למעלית שבת, מתן שירות וטיפול מונע והערות בודק מוסמך.

לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר ונציגי ברק מעליות ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה.